Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Wyjątkowa Warszawa

Z dnia na dzień w Warszawie powstają kolejne ciekawe miejsca, które oczywiście koniecznie trzeba odwiedzić.


Słodki...SłonyNiezależnie od tego, czy jest się mieszkańcem stolicy, czy tylko gościem, warto wiedzieć, które miejsca traktować poważnie. Ranking Best of Warsaw Awards podpowiada gdzie można wybrać się na wyjatkową kolację, a gdzie pobawić się do białego rana.


oto oni!


Cafe 6/12
Już od siedmiu lat Warsaw Insider wskazuje miejsca, które oferują usługi i produkty na najwyższym poziomie. Podczas gali 24 października w Rondo Royal, prestiżowe nagrody przyznano aż w 21 kategoriach. W każdej wytypowanych było pięć miejsc lub produktów, z których wybrano dwa najlepsze.


Lista tegorocznych zwycięzców wygląda następująco. Jeżeli chcemy sprawić sobie lub komuś cenny upominek, to najlepszym miejscem do tego będą salony jubilerskie W. Kruk i La Boutique Suisse (Best Accesories). Jeżeli kosmetyki, to tylko w Gal i Lu lub Sabon (Best Cosmetics). W przypadku dekoracji wnętrz najciekawsze aranżacje znajdziemy w salonach Bo Koncept i Red Onion (Best Home Decor).


coś dla ciała i duszy

fashion

Chcemy się nosić modnie i z klasą, na zakupy powinniśmy wybrać się do sklepów Lilla Moda i Redford&Grant (Best Fashion).


Emporio Armanistrony:

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 30 Października   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 3)

 RSS komentarzy

  • Autor: Renka - (2009-01-22 13:01)

    w ubieglych latach nagrody dostawala tez zawsze Biosfeera, jako najlepsza restauracja wegetarianska - w tym roku uznali chyba, ze poniewaz wciaz jest jedyna w warszawie nie ma sensu tego ciagnac :D - ale wciaz jest tu pysznie, wlasnie tu siedze i nadal jest to moim ulubionym miejscem- zawsze pysznie, świeżo i z pomysłem, zdrowo a smakowicie. dodać do tego wnętrze i mozliwosc popracowania na laptopie przy spokojnej muzyczce no i swietną sale na gorze, ktora wynajmujemy czasem na imporezy i warsztaty - i jestem wierna Biosfeerze, nagroda czy nie :)

     

  • Autor: olka - (2013-08-28 10:10)

    Zapraszam na nowy portal gdzie wszyscy zainteresowani tematyka ezoteryczną mogą spotkać się na darmowym czacie lub tez obejrzeć darmowe wykłady prowadzone przez doradców. Jest również możliwość powróżenia sobie z kart tarota i wiele innych.  http://astrokamera.pl/

     

więcej


więcej